Jak można wyeksponować recepcję w firmie?

Dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Jak można wyeksponować recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Witam, od niedawna rozmyślam nad zmianą wyglądu w naszej firmie. Najbardziej nie podoba mi się obecna recepcja, która jest mdła. Myślę właśnie co można poprawić, żeby wchodzące osoby od pierwszego wejrzenia czuły klimat naszej działalności. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian a, także jakieś ciekawe dodatki to podstawa. Natomiast to jest wszędzie, a ja chciałbym coś ekstra. Czy przychodzą wam do głowy jakieś pomysły na to?

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jak można wyeksponować recepcję w biurze?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Sposobów na rozwiązanie twojego problemu jest dużo. Sam już dobrze zauważyłeś ważna jest kolorystyka lokalu oraz dobrze dopasowane dodatki. Te rzeczy muszą się komponować w zgrabną całość. Jeżeli szukasz czegoś unikalnego to można pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - taka lada recepcyjna robi wielkie wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada do recepcji musi być dostosowana do profilu działalności twojej firmy. Więc powinieneś ją wykonać na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego rodzaju realizacjach. W Polsce jest sporo firm, które wykonują tego rodzaju rzeczy. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Efekt będzie niezadowalający.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości