Co myślicie o tego typie szkoleń?

Dowolne tematy.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego typie szkoleń?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem profesjonalnym kierowcą, który codziennie wykonuje swoją pracę w firmie transportowej. Zarobki są na dobrym poziomie, ale mogły by być wyższe. Jeden z moich przyjaciół ma uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki temu u innego przewoźnika zarabia o wiele więcej niż ja. A, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-1-materialy-i-przedmioty-wybuchowe , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie szkoła. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Cześć. Sam posiadałem podobny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w Polskiej firmie transportowej. Przewoziłem towary jedynie po Polsce, dlatego zarobki nie były za wysokie. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na rodzinę. Dlatego musiałem coś innego wymyślić. Zdecydowałem się wtedy tego rodzaju szkolenie jak umieściłeś w linku. Zrobiłem: szkolenie stanowiskowe ADR i poprzez to byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Do tej pory jeżdżę po Polsce, lecz moje wynagrodzenie jest zdecydowanie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego cena zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości