Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Dowolne tematy.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Witam. Mam od pewnego czasu pewny kłopot. A więc regularnie wypadają mi włosy. Stosowałem już wiele rozmaitych specyfików niemniej jednak w ogóle nie wspomagały czy też efekt był wyłącznie chwilowy. Ostatnio słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki http://pachnaca-kraina.pl . Zastanawiam się czy ktoś stosował ten farmaceutyk? Intrygują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy faktycznie może mi pomóc na wypadające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy bowiem efekt jest kiepski?

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Hej. Też cierpiałem na wypadanie włosów, ale u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego doskonałe działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki wyraźnie się wzmocniły. Myślę, że to właśnie dzięki zawartości kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona też stosuje ten szampon oraz odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły własną objętość, a także przestały się przetłuszczać. Bez owijania w bawełnę z całego serca polecam ten produkt.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość