Prośba o opinię

Dowolne tematy.
michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Prośba o opinię

Postautor: michalgos » 19 maja 2016, 12:16

Cześć, zastanawiam się nad sposobem reklamy swojej firmy w wyszukiwarce internetowej. Zamówień jest coraz mniej i trzeba coś robić aby przetrwać na rynku. Poczytałem trochę o pozycjonowaniu swojej strony w wyszukiwarce. Posiadam dużo czasu i mogę to samodzielnie robić. Mam pytanie czy linki z tego rodzaju witryn WWW https://biozamrazarki.pl/?p=284 mi nie zaszkodzą? Co myślicie żeby dodać moją stronę do seo katalogów. Koszty są dość niskie. Za kilkadziesiąt wpisów trzeba zapłacić około 20 zł.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Prośba o radę

Postautor: marekwolski » 19 maja 2016, 12:45

Cześć, jak prezentujesz takie pojęcie o promocji strony w wyszukiwarce jak piszesz to z miejsca odpuść sobie promowanie swojej strony internetowej. Nic z tego dobrego nie będzie. Zleć to jakieś firmie, która za kilka stówek wypozycjonuje twoją witrynę www. Jak chcesz pozycjonować stronę seo katalogami to skutek będzie odwrotny. Otrzymasz karę i witryna internetowa nie pojawi się w pierwszej 50 wyników.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości