Gdzie mogę zrobić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Radomiu

Dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Gdzie mogę zrobić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Radomiu

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym się podpytać ludzi, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Chodzi mi o balustrady wykonane ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ekipy, która robi fajne rzeczy za przystępną cenę. Chciałbym aby zaprojektowali coś oryginalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie doskonale by to się łączyło z podświetleniem klatki schodowej. Będę zobowiązany za namiary do fachowców.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę kupić ozdobne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Dzień dobry. Ja w swoim domu posiadam podobne balustrady wykonane ze stali, o jakich piszesz. Wykonywała mi je ta brygada ślusarzy: zobacz sam , która funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego. Więc nie będzie problemu z dojazdem do stolicy. Są dość konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich nic złego. Przykład ich realizacji znajdziesz w tym miejscu: Obrazek - jak masz ochotę zobaczyć więcej to zwyczajnie odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich pracy. Nie mogę powiedzieć tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości